İnsanlarda Yaşam Kaynakları

 

İnsanlarda Yaşam Kaynakları 

 

Herkese selam sevgilerimi sunarım sevgili https://www.Bayanblogu.com ailesi Bugün de Sizlere insan oğlunun hayatında yaşamları nelerdir ile ilgili makalemizden kisaca bahsetmek istiyorum! iyi okurlar dostlar. İnsan oğlunun yaşam şartlarını sizler için aşağıda sıraladık.

1   Su 

2   Besin.

3   Hava

 

Diğer ihtiyacımız olan şeyler ise şöyle. 

1  Güvenli yaşayacak bir yer 

2  Barınaklı bir yer

3   Aile sevgi 

4  Eğitim görme yerleri

5  Toplumun parçasi olması Kaynaşması. 

6  son olarakda 

İnsanlar tarafından saygı ve hoşgörü görme ihtiyacı. 

 

Evet Arkadaşlar yukardada belirtigimiz bir kaç örnek vererek insan oğlunun yaşaması için belirgin kuralları sizlere sıraladık. Ufak bir yazı yazmak makalemize son vermek istiyorum, sevgili okurlarım.

Hayatta Yaşam biçimi, insanların, toplumların  bir arada yaşama şekilleridir. Hayat arkadaşlığı, evli insanların, evli olmayan insanların, çocuksuz aile, aynı evi paylaşma, yalnız yaşayanlar, sevgili, veya eşinden  ayrı yaşayanlar, birden fazla kişiyi kapsayan aile olarak  yaşayanlar, Sanal ortamda tanışarak evlenenler, anne, baba olanlar, çocuğu yalnız büyütenler, reşit olmayan çocuklar, reşit olan çocuklar, ebeveyn lerle birlikte yaşayan çocuklar, aileden ayrı yaşayan çocuklar, aynı evi paylaşanlar, Sosyal medyalarda tanışanlar, sosyal medyalardan tavsiye ile alış, veriş edenler, okul arkadaşlığı, işyeri arkadaşlığı vs bunun gibi bir çok örneklerle vere biliriz arkadaşlar. İnsan oğlunun yaşamları uzayıp bu şekilde gide bilir önemli olan bizler kendimize bir yön çizerek, hayatımıza güzel bir şekilde başlaya bilmektir.  https://www.Bayanblogu.com ailesi olarak Başka bir yazımızda Buluşmak hatta görüşmek üzere iyi günler  esenlikler dileriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.