Kariyermi Paramı

 

KARİYER VE PARA 

Para insanların hedeflerine ulaşması için gereken bir nesnedir. Bu hedefler ayakta kalmak, için  karnını doyurmak, veya ev almak, evi düzmek bunun gibi  olmakla beraber para ile alınamayan örneğin,  Hangi mesleği seviyorsam onu yapmayı tercih ederim,çünkü çok para mutluluk getirseydi herkes intihar etmezdi misal  o kadar paramız  olmasada her zaman için daha çok seveceğin ve her zaman yapmaktan keyif alacağım işi tercih ederdim bence.

Eğer ki ben değişken ruhluyum,yeri gelir başka hayatlara özenirim , yeri gelir gözüm arabalara evlere ,kaliteli kıyafet giyip lüks restoranlarda yemek yiyenlere giderim dersek bence değişken ruhuna kulak ver parası olanı tercih et.
Ama ben asla yetinir yeter ki seveceğim mesleği yapayım çokta gözüm yok dersen kariyeri tercih et. kariyer de şuda elbette bir devlet dairesinde çalışmak istiyorsan kariyer çokta para getirmez sana ama özel sektörde kariyer yapacağım dersen kariyer aynı zamanda parayı da birlikte getirir. Kısacası para ve kariyerin anlami kendimce sizlere özetlemek istedim sevgili https://www.Bayanblogu.com ailesi. Kendinize çok iyi bakin ne çok hırs yapıp paracı olun nede kariyer yapıcam diye kendinizi harap etmeyin. Kalbin ve aklının ortak noktasını bulmanız dileğimle Hoşça Kalın. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir