Düğün Hazırlıklarına Nereden Başlamalı

 

Düğün Hazırlıklarına Nereden                                    Başlamalı

 

Merhaba dostlar sizlerde Uzun süredir  beklediğiniz soru, sevdiginiz tarafından size yöneltildimi hiç.  Bu çok romantik evlilik teklifine tabii ki de Evet dediniz tüm kalbinizle. Yani hayatınızın aşkı ile dünya evine gireceğiniz gün için geri sayımlar da başlamış oldu. Peki İlk başlarda düğün öncesi hazırlıklar ile ilgili düşündüğünüzde neler hissedip hatta bir şekilde telaşa kapılmış olabiliyorsunuz, bunu hepimiz yaşadık. Ama hiç korkmayın. Düğün her zaman olduğu gibi  sizleri mutlu etmek bir aile olmak için  anne Babamız , tüm destekleri ile daima yanımızda olup  ailelerimize  çok teşekkür etmeyi unutmuyoruz  bizlerin arkasinda olmayı sunmaya devam ediyorlar. Düğün hazırlıkları nasıl yapılır sorusuna gelecek olursak eğer  hepiniz  detaylarıyla merak ediyorsunuz hatta hep beraber  öğrenmek istiyorsanız sizleri yazımızın devamını okumaya davet ediyoruz. Düğün hazırlıkları nelerdir? Düğün hazırlıklarına nereden başlamalı? Düğün hazırlıklarında unutulmaması gerekenler gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevabları burada.

Düğün ve kına gecesi hazırlıkları için hepimiz düğün olmasi için hazırladığımız ilk olarak kina gecesi hazırlayıp düğünümuzü en ufak ayrıntılı bir şekilde geçebiliriz ve  sizlerle bunları paylaşmak istiyorum.

1 Düğün Mekani Bulma

2 Davetiye Hazırlığı

3 Fotoğrafçı Seçimi

4 Balayı Planı

5 Gelinlik ve Damatlık Seçimi

6 Nikah Şekeri

7 Takıların Alınması

8 Düğün Pastası

9 Kuaför

10 Gelin Saçı ve Makyajı

11 Gelin Arabası

Bizler zaten bunları yaptıktan sonra ortaya çıkacak bilgiler ise Tüm organizasyonlarda olduğu gibi düğün etkinliğiniz için de planlamanın çok önemli olduğunu unutmuyoruz. Genelde düğün hazırlıklarına 1 yıl veya 6 ay önceden başlanmasına tavsiye ediyoruz. Ama evlenmenize  az bir süre kaldıysa bile endişelenmenize gerek yok. Sevgili dostlar  İyi bir planlama ile kusursuz bir şekilde gerçekleştirile bilecek  bir organizasyon sakince güzelce yapılmasına bir engel olmayacağını hatta hiç bir kusuru olmadan olacağına eminim arkadaşlar.  Şimdiden hazırlık yapan hatta evlenme aşamasında olan ve hatta evlenmiş olan tüm sevgili dostlarımıza şimdiden hayırlı olup allah mesut etsin diyoruz https;//www.Bayanblogu.com ailesi olarak Hoşça vede Dostça kalmanız dileğimizle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir