Ask ve İlişkiler

 

             Aşk Ve İlişkiler 

 

Aşk , iki kişinin arasında yaşanan ve iki insanın birbiri ni sevmesi ve hoşlanması ile ortaya çıkandır. Ask ilişkisi yaşayan insanlar birbirini aklından çıkartmazlar. Ask çok güzek bir şey olup aşkı yakalıyanların ise hayatlarında mutlu olmasını sağlar. Aşk ilişkisi karşılıklı olmaktadır. Tek taraflı olan aşk bir zaman sonra ölmeye veya çökmeye mahkumdur . Aşk ikili bir ilişki olmaması gerekmektedir. Eğer karşı tarafta sevgi aşk yok ise o aşk zaman bitirmek ve içteki duyguyu Aşk i öldürmek gerekmektedir içimizde. Çünkü tek taraflı olan Aşk ve ilişki sadece o kişiyi yıpratır , yaralar ve o ilişkiden zarar görmesini sağlar. Bu yüzden Aşk anlatımında ve yasamında çok ince detaylar vardır. https://www.Bayanblogu.com da Aşk ta anlayıs , saygı ,ilgi , dürüstlük ama olmassa olmaz iki taraflı sevgi şarttır.

 

             AŞKTA HÜZÜN

 

SİZİ sevmeyen kişiyi hayatınıza arkadaş olarak kabul etmeniz size daha hayırlı gelecektir bu durumda. Baska birsini sevmek için o karşılıksız olan aşk ilişki sinine son noktayı koymak için gecikmemeniniz sizin adınıza çok iyi olacaktır. Tek taraflı gemi batar misali gibi Aşk ta çöker unutmayınız. Kendinize saygınızdan dolayı size sevgi ve ask beslemeyene sizde kendi duygu Aşk ve sevginizi asla feda etmeyiniz. Ne demişler tabiri caizse , Yürek te yoksa zorla güzellik olmaz. Yani bu şu demek oluyor . Size ilişkinizde sevgi aşk duymayan siz onu ne kadar sevsenizde size karşı sevgi ve aşk beklememelisiniz. Kısa süre içerisinde konu açıp bu durumdan rahatsız olduğunuzu ve arkadaş olarak kalacağınızı bildirmenizde fayda vardır. Bu size psikolojik olarak zarar verse de zamanla unutulmaya mahkumdur o Aşk. İlişki yaşıyanlar emin olun ki tek taraflı bir aşki kabul etmez vede etmemelidir. Aşk çok güzel bir duygudur . Hayattan zevk alma. Yaşantıda mutlu olma yolunu açar aşk. Bu yüzden ilişkinizde Aşk çok önemli bir histir. Sıcak hissetirir.

 

 

Güne heyecan ve mutluluk verir Aşk. Emin olun hayat yaşamaya değerdir. Bu yüzden size aşkını vermiyeni deil size aşkını yürekten vereni tercih edin. Kimse bulunmaz hint kumaşı deil misalince aşkınızı sizi vermiyor aşık deilse ona ilgi ve sevginizi kesmenizi öneririz. Herkesin yeri dolar. Aşk ilişkisi tek taraflı olamaz. İlişkiler arkadaş ilişkileri çok güzeldir. Sıkı dost , sıkı nir arkadaş bazan ask ından bile daha iyidir. Zamanımızda dostluklar uzun Aşk lar ise kısa sürmektedir. Buda kişinin başkasına duyduğu ilgiden kaynaklanmaktadır bazen. Aradaki kıskançlıklar , olur olmaz kavgalar yüzünden Aşk bitmektedir. Ama dostluk lar uzun sürmektedir. Bu yüzden dostunuz size aşık oldum veya aşkım ol derse şahsi düşüncem şu asla o teklifi nezaket ile geri çevirmeniz dostluk daha hoş demenizi tercih etmenizi öneririz. Ask biter ve o dostlukta onunla beraber biter. Bu yüzden dosttan Aşk asla istemeyiniz. İkili ilişkiler çok dikkat isterler. Bu ilgidir. Sevgidir. Dürüstlüktür. Size siz gibi olmayana sizde siz gibi davranın. Beraberlik te denge çok önemlidir. Dengesiz bir ask iliskisi asla denge tutturamaz unutmayınız. Bir dahaki makalemizde  ve sunumda görüşmek üzere https://www.Bayanblogu.com  esenkanlın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir